Sicili Bozuk Olanlara Kredi Kartı Çıkartma

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Kartı Çıkartma

Sicili bozuk olanlara kredi  kartı çıkartma hakkında sizlere detaylı bilgi vereceğiz. Kredi sicili veya diğer tabirle sicili bozun olanlara kredi kartı veren bankalar arasında sayılı seçenek bulunur. Özellikle düşük bir kredi notuna sahip olan kullanıcılar için ve aylık gelirini belgeleyebilecek kişiler kredi alabilmektedir. Kolay şekilde kredi alabileceğiniz bankalar arasında sizler için araştırma yaptık ve kolayca kredi alabileceğiniz ve kredi kartı çıkartabileceğiniz bankaları sizler için listeledik.

İşte sizler de kolay kredi veren bankalar ;

  • Aktifbank
  • ING Bank
  • Enpara
  • Finansbank
  • Fibabank
  • Burganbank

Liste de yer alan bankalar kolay kredi vermeleri nedeniyle kredi kartı, banka kredisi, ihtiyaç kredisi gibi kredi almak isteyenlerin çoğunlukla baktığı bankalar arasında yer almaktadır. Fakat bu bankalar diğer bankalara göre daha yüksek faizle kredi seçeneği sunmaktadır. Bu nedenle kredi geri ödemelerini daha rahat bir şekilde yapmak isteyenler için farklı seçenekleri düşünmek gerekecektir.

Kolay Kredi Kartı Nasıl Çıkartılır ?

Sizlere bu yazımızda nasıl kolay kredi kartı çıkartılır ve bu yöntemler hakkında bilgi vereceğiz. Kredi sicili bozuk olanlar veya kredi notu düşük olanlar ile ilgili olarak sicili bozuk, kara listede olan ya da kredi skoru düşük olanlara da bazı bankalar tarafından kredi sağlanmaktadır. Sizler de aşağıdaki sizlere sunacağımız yöntemleri kullanarak bu bankalardan kredi alabilirsiniz.

  • Kefil göstererek kolayca kredi almak, kredi kartı çıkartmak, ihtiyaç kredisi almak mümkündür. Kefil için aranılan şartlar arasında genel olarak 6 aydır sigortalı olması, memur, kredi notu yüksek veya ticaret odasına kayıtlı kişiler olması talep edilmektedir.
  • Yüksek gelir beyanı ile sizler de kolayca kredi alabilirsiniz. Bankaların kredi verirken dikkat ettiği diğer husus da gelir durumuna göre işlem yapmasıdır.  Sizler de çalışıyor veya ek gelir elde ediyorsanız aylık gelirinizi yüksek göstererek sizler de kredi veya kredi kartı alabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir  Kredi Kartı Puanları Nerelerde Kullanılır ? 2023

Sizler de internet sitemizde kredi kartı ile ilgili bilgilere ulaşarak çeşitli kolay yöntemler ve şartlar ile sizler de kredi kartları ile ilgili bilgilere sahip olabilirsiniz. Uzman kadromuz ile kredi kartları hakkında yeni çıkan yönetmelikler, bankaların düzenlemesi gibi konularda sizlere bilgi vermekteyiz. İnternet sitemiz üzerinde sizler de kolayca bilgilere ulaşabilirsiniz.

Beğendin mi ?
[Total: Average: ]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*