Kredi Kartı Sonradan Taksitlendirme Hesaplama

Kredi Kartı Sonradan Taksitlendirme Hesaplama
Kredi Kartı Sonradan Taksitlendirme Hesaplama

Kredi Kartı Sonradan Taksitlendirme Hesaplama

Kredi kartı sonradan taksitlendirme hesaplama, kredi kartı sonradan taksitlendirme, kredi kartı taksitlendirme işlemi nedir nasıl yapılır ne gibi avantajları vardır bu konuda sizlere detaylı bilgiler aktaracağız. Bilindiği gibi kredi kartından taksitli alışveriş yapma imkanı sunulmaktadır. Eğer sizlerde yaptığınız alışverişi taksitlendirmek istiyorsanız alışveriş yaptığınız iş yeri ile taksit imkanı sağlayabilirsiniz. Alışveriş esnasında tek çekim yerine taksitli alışveriş imkanı sağlanıyorsa sizlerde bu taksitle alışveriş yani faydalanabilirsiniz. Fakat bazı alışverişlerinizde kredi kartı peşin fiyatına taksit yapılmamaktadır. Bu durumda ise vade farkı eklenerek taksitlendirme imkanı sunulmaktadır. Dilerseniz sizlerde alışverişinde yaptıktan sonra banka aracılığı ile yaptığınız alışverişi taksitlendirme gibi bir imkanın sahip olabilirsiniz. Bu konuda sizlere detaylı açıklama vereceğiz taksitlendirme işlemini nasıl yapacaksınız bunu anlatacağız.

Kredi Kartı Sonradan Taksitlendirme

Kredi kartı sonradan taksitlendirme kredi kartı ile peşin alışverişinizi yaptıktan sonra dilerseniz bankanızı arayarak dilerseniz bankanızın mobil uygulamasından alışverişinizi taksitlendirme seçeneği ile seçtiğiniz taksit sayısı kadar taksitlendirme yapabilirsiniz. Sizlere vade farkı ekleyerek alışverişinizi taksitlendirme işlemi yapmaktadır. Örnek verecek olursak eğer 300 TL’lik bir alışveriş yaptığınızda bunu sonradan taksitlendirme işlemi yapmak istediğinizde bankanızın size uygulayacağı vade farkı eklenerek toplam ödeyeceğiniz tutar hesaplanmaktadır. Diyelim ki bankanızın vade farkı %2 olsun 300 TL’lik alışverişinizde 6 TL gibi bir rakam sizlere ekstra ücret çıkacaktır. Toplamda 306 TL ödeyeceksinizdir. Sizler de alışverişlerinizi taksitlendirme işlemi yapmak istiyorsanız hemen bankanızı arayarak taksitlendirme yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Sonradan Taksitlendirme Hesaplama
Kredi Kartı Sonradan Taksitlendirme Hesaplama

Kredi Kartı Taksitlendirme İşlemi

Kredi kartı taksitlendirme işlemi vade farkı taksitlendirme işlemi taksit yapacağını sayıya göre değişmektedir. Örneğin 3 ay 6 ay 9 ay 12 ay gibi farklı taksitlendirme periyotlarında bu vade farkı daha fazla artmaktadır. Eğer sizlerde kredi kartı sonradan taksitlendirme işlemi yapmak istiyorsanız öncelikle bankanızı vade farkı fiyatlarını öğrenmek ve işlemlerinizi ona göre taksitlendirme yapabilirsiniz. Taksitlendirme işlemi sayesinde ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz. Vade farkı olmadan taksitlendirme imkanı yapan üye iş yerleri ile sizler de peşin fiyatına taksit imkanız ile taksit yaptırarak herhangi bir vade farkı ödemen alışverişinizi taksit yaptırabilirsiniz. Sizler de hemen banka müşteri temsilcinizi arayarak taksitlendirme konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Kredi Kartı Nakit Avans

 

Beğendin mi ?
[Total: 1 Average: 5]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*