Kredi Kartı Eğitim Kampanyaları 2019

Kredi kartı eğitim kampanyaları ile ilgili geniş kapsamlı bilgileri bu yazınızın öğrenebilirsiniz. Öncelikle kredi kartı ile birçok alışverişinin yapıldığı herkesin bildiği bir konudur. Bu makalemizde eğitim sektöründe alışveriş yapmak isteyen müşterilerin kampanyaların neler olduğu ve hangi bankanın daha avantajlı olduğu hususunda bilgilere bu yazımızdan öğrenebilecektir. Piyasada ondan fazla bankanın kredi kartı aktif olarak kullanılıyor. Bunlardan en çok tercih edilenleri Bonus, Card Finans, World veya Axess gibi markalar başı çekiyor. Yine de farklı bankaların değişik kredi kartları da  mevcut mevcuttur. Eğitim sektöründe bankaların sunmuş olduğu kredi kartı kampanyaları ve kaç taksit olduğu hususunda geniş kapsamlı bilgiler vermeye çalışalım.

Ülkemizde okuyan öğrenci sayısı 25 milyonu geçerken bu oran toplamda dünya nüfusunda 143 ülkeyi geride bıraktı. Genel değerlendirme olarak baktığımız zaman 25 milyon kişi eğitim alışverişi için peşin ya da kredi kartı kullanıyor. Bu yüzden kredi kartı eğitim kampanyaları ayrı bir önem arz ediyor.

Garanti Bankası Bonus Eğitim Kampanyası

İlk olarak bankanın belirlemiş olduğu şartlar dahilinde bütün bilgileri sizlerle paylaşacağız. Bu paragrafta Garanti Bonus kartın eğitim sektörü ile ilgili bütün harcamalara +2 taksit uygulamasından bahsedeceğiz. Bankanın sunmuş olduğu kampanya şartlarını dahil olmak için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan telefon numarasından Evet yazıp boşluk bırakarak 3 40 a mesaj göndermek gerekmektedir.

Ancak bu şartlar dahilinde kampanyaya katılabilir. Toplamda 500 TL ve üzeri harcamalara +2 taksit uygulamas,ı Garanti Bankası’ndan sunulan bir kampanya olarak söyleyebiliriz.

Finans Card Eğitim Kampanyası

Bankanın sunmuş olduğu eğitim + 3 taksite kadar ücretsiz bir şekilde yapmaktadır. Yani aşağıdaki eğitim konuları içerisinde bulunan bir alışverişinizde banka 3 takside kadar herhangi bir vade farkı almadan taksitlendirme işlemi yapacaktır.

İlginizi Çekebilir  Bankalar Neden Kredi Kartı Vermiyor ?

World Card Eğitim Kampanyası

Eğitim sektöründe yapacağınız alışverişler de vade farksız +2 taksit World Kart kullanıcılarını bekliyor. Bu kampanya sadece World kart üye işlerinde geçerlidir. Yapacağınız alışverişin en az 500 TL ve üzerinde olması gerekiyor. Kampanya katılmak için bankanın resmi adresini ziyaret ederek, kampanya şartlarını inceleyebilirsiniz.

Beğendin mi ?
[Total: Average: ]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*