Binance Nasıl Hesap Açılır?

Son yılların en popüler yatırım araçlarından biri olan kripto paralar artık büyük veya küçük olması fark etmeksizin her yatırımcının gözdesi konumunda. Klasik yatırım araçlarına kıyasla daha hızlı kazandırması veya değişim göstermesi ile dikkat çeken coinler, Binance gibi küresel borsalarda yüksek hacimle işlem görüyor.

Kripto para yatırımı yapmak isteyenler oldukça çeşitli kripto paralar ile karşılaşıyor. İlk ortaya çıkan ve şu an en yüksek değere sahip olan Bitcoin dışında, Etherium, son zamanlarda piyasa hacminin büyük kısmını domine eden Dogecoin gibi çok sayıda alt coin görebilmek mümkün. Binance gibi kripto para borsalarında, tüm bu coinler kullanılarak çeşitli yatırımlar yapılabiliyor.

Uygun ve başarılı bir yatırım planı takip edildiğinde, kripto paralar ile istenen kazançların sağlanabilmesi mümkün. Kripto para yatırımcıları, yeri geldiğinde başka insanların yorumlarından yeri geldiğinde ise kendi tecrübelerinden yararlanarak karlı bir yatırım planı gerçekleştirebiliyor.

Coin yatırımı yapmak isteyenlerin atması gereken ilk adım, Binance gibi küresel borsalardan birinde hesap açarak işe koyulmak. Binance hesap açma işlemi, herkes tarafından ücretsiz ve kolay şekilde yapılabilmesi sayesinde, herkesin kolayca kripto para yatırımı yapabilmesi mümkün kılınıyor.

Kripto Para Borsalarında İşlem Yapmak

Binance kayıt olma işlemini tamamladıktan sonra dilediğiniz gibi işlem yapabilirsiniz. İster Bitcoin ister diğer alt coinler olsun, borsada yer alan çok sayıda alternatif coin arasından uzun veya kısa vadeli işlem yapabilmeniz mümkün.

Binance hesap açma işlemi fazlasıyla kolay gerçekleştirilebiliyor. Sadece dakikalar içinde aktif olan hesabınız, kimlik doğrulaması yapıldıktan sonra hemen işlem yapabilmenize izin veriyor. Yine aynı şekilde, kimlik doğrulaması ile birlikte hesabınıza diğer borsalardan kripto para aktarımına da izin veriliyor.

Binance Borsasına Kim Kaydolabilir?

Binance kayıt olma işlemini isteyen herkes, ücretsiz şekilde yapabiliyor. Hesap açabilmek için tek şart 18 yaşını doldurmuş olmak olarak belirtiliyor. Yine aynı şekilde, hesabı açtıktan sonra yetişkin olduğunuzu ve hesabın sadece sizin tarafından kullanılacağını doğrulamanız isteniyor.

İlginizi Çekebilir  Hisse Senedi Basımı ile İşlerinizi Kolaylaştırın

Kimlik doğrulaması, Binance de dahil olmak üzere tüm borsalar tarafından standart şekilde gerçekleştiriliyor. Dolandırıcılık gibi problemlerin önüne geçmek için yapılan bu işlemde sorun yaşanmaması için mutlaka doğru bilgileri vermeniz gerekiyor.

Binance Borsasına Nasıl Kayıt Yapılır?

Binance güvenilir mi kayıt olma aşamasında ilk olarak hesabınıza giriş yapacağınız ve doğrulayacağınız bir e-posta adresi gerekiyor. Daha sonra, güçlü ve tahmin edilmesi zor bir parola belirlemeniz gerekiyor. Hesabınızı açarken herhangi bir internet sitesine kaydolur gibi formu doldurmanız ve e-postanızı onaylamanız yeterli.

Kayıt işlemi bittikten sonra, hesabınızın diğer doğrulamalardan geçmesi adına borsanın yönlendirmelerini takip etmelisiniz. Kimlik doğrulaması, akıllı telefonunuz aracılığıyla mobil uygulama üzerinden kolayca yapılabiliyor. Eğer Binance mobil uygulamasını indirmek istemezseniz, borsanın internet sitesinden de aynı işlem gerçekleştirilebiliyor.

Tüm bu aşamaları tamamladıktan sonra Binance yorumları hesabınız aktif edilerek kullanıma açılıyor. İki aşamalı doğrulama, SMS ve e-posta bildirimi gibi güvenlik önlemlerini de aktif ettikten sonra dilediğiniz gibi kripto para ticaretine başlayabilmeniz mümkün.

Binance hesabı açmak oldukça kolay bir süreç. Yönlendirmeleri takip ettiğiniz ve kimlik doğrulamalarınızı tamamladığınız sürece hesabınızı hemen kullanmaya başlayabilir, farklı kripto paraların alım – satımını yapabilirsiniz.

Beğendin mi ?
[Total: 1 Average: 5]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*